Proje Detayları

özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium özmat, mimarlık, inşaat, yapı, kastamonu, satılık, ev, daire, kelepir, gayrimenkul, sahibinden, emlak, konut, işyeri, premium

Özmat Premium

Toplam 111 daire, 11 işyerinin yer aldığı projemizde 2+1 ve 3+1 gibi farklı daire seçeneklerimiz bulunuyor. Özmat Premium site içerisinde olup, kapalı ve yarı açık otoparkları, kamera ve kontrollü giriş ile birlikte görüntülü diyafon sistemleri sayesinde kendinizi güven içinde hissedeceğiniz bir yaşam tarzı sunuyor.

Spor, Eğlence ve Keyif

Kapalı ve yarı açık otoparkları, çocuklarınızın ve sizlerin kullanabileceği mini basketbol sahası çocuk oyun alanı ve yeşil alanlarıyla şehrin tadını çıkarmaya davet ediyor. Alışveriş, eğlence merkezi ve salı pazarı ile şehir hayatının tüm imkanları yeni evinizde yanı başınızda.

Prestijli Bir Yaşam için..

Özmat Premium site içerisinde olmasıyla size güvenli bir yaşam sunmaktadır. Her anınıza keyif katacak, şehir merkezinde, lüks modern ve prestijli bir yaşam sizleri bekliyor. Güne uyanıp hayat başladığında eviniz sizin için ayrıcaklıklı olmalı. Gün ışığının verdiği sıcaklık ve ferahlık her odada hissedilir olmalı.

Farklı tasarımının yanı sıra inşa aşamasında kaliteli malzeme ve markalı ürünlerle içinde yaşayanların hayatlarını kolaylaştıran ve yaşamı zevke dönüştüren üstün özellikleriyle size ve sevdiklerinize daha konforlu, daha yaşanabilir ve daha güvenilir bir hayat sunmaktadır. Daha konforlu bir yaşam için Özmat Premium A-B-C bloklarından oluşmaktadır. Binalar arası minumum 14 mt mesafe olması sayesinde dairelerimizin hem sabah hem akşam güneşi alması sağlanmıştır. Her blok kendi içinde bir katta 3 daire, iki merdiven kovası, iki asansörden oluşmaktadır.


Proje Aşamaları